Zwiewna jedwabna sukienka

4 Przedmioty

Delikatna i zwiewna, jedwabna sukienka.   Więcej szczegółów

679,00 zł

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

Delikatna i zwiewna, jedwabna sukienka. Materiał ten cechuje to, iż nie gniecie się, bardzo dobre zatrzymuje ciepło, ma piękny połysk, jest delikatny w dotyku i wytrzymały. Świetnie nada się na eleganckie wyjścia. Dekolt zakończony w formie luźnego golfu z kokardą. Obniżona linia ramion. Luźne rękawy zwieńczone cienkimi mankietami. Wciągana przez głowę. Sukienka posiada podszewkę, która łagodzi linie ciała, neutralizuje załamania na figurze oraz zapewnia pełen komfort noszenia.

Modelka nosi rozmiar 36 i ma 175 cm wzrostu.

Skład:

98% jedwab 2% elastan

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zwiewna jedwabna sukienka

Zwiewna jedwabna sukienka

Delikatna i zwiewna, jedwabna sukienka.

Zasady zwrotu

1 Klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

2 W celu skorzystania z prawa, o którym mowa powyżej Klient powinien w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy, złożyć jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na piśmie i wysyłać je na adres: „Elkamino Dom” Michta i Świerżewski Sp. J., ul. Gen Skokowskiego 99, 96-313 Jaktorów-Kolonia.

 

3 Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego załącznik do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

4 Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

5 W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.

 

6 Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodził się on na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem poza ewntualnymi kosztami dostarczenia rzeczy.

 

7 Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru na adres: „Elkamino Dom” Michta i Świerżewski Sp. J., ul. Gen Skokowskiego 99, 96-313 Jaktorów-Kolonia niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 

8 Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

9 Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.